Kacaniku-Team


 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Latest discussions

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote


Luani nė forum1ardyy2668Sat Dec 26, 2009 3:06 pm
lent_baci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  GV Hack ktu


Prezantoni veten nė forum0GV Hack1152Thu Nov 13, 2008 9:20 am
GV Hack Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  English Only


Bisedoni nė gjuhėt e huaja1sHp3T|m|458Sat Apr 12, 2008 9:26 am
LeleKaqurrele Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

 [ Sondazh ] Cili qytet i ka vajzat me te bukura ?


Sontazhe & Votime1sHp3T|m|630Sat Apr 12, 2008 9:21 am
LeleKaqurrele Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  A Qajne Meshkujt Per Nje Dashuri!?


Dashuria!1sHp3T|m|545Fri Apr 11, 2008 3:02 pm
LeleKaqurrele Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  [b]Urime Pavarsinė[/b]


Pėrshėndetje dhe Urime0LeleKaqurrele543Thu Feb 21, 2008 5:35 pm
LeleKaqurrele Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Asambleja Parlamentare e Kėshillit tė Evropės e pėrēarė ...


Shtypi i Ditės0GenciBRe588Thu Jan 24, 2008 2:47 am
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Hagė: Avokati i Haradinajt kėrkon qė klienti i tij tė shpall


Shtypi i Ditės0GenciBRe538Thu Jan 24, 2008 2:44 am
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Pavarėsia brenda disa ditėsh


Shtypi i Ditės0GenciBRe616Thu Jan 24, 2008 2:43 am
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Thaēi takon sot Rupelin, nesėr Solanėn dhe Schefferin


Shtypi i Ditės0GenciBRe517Thu Jan 24, 2008 2:38 am
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Fjalori Tyrqe Shqip...!


Barcoleta1sHp3T|m|1762Sun Jan 20, 2008 11:22 am
LeleKaqurrele Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Alban Skenderaj, se shpejti koncert ne Prishtine, dhe album


Shtypi i Ditės0sHp3T|m|1350Sun Jan 20, 2008 8:10 am
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  George Clooney dhe Sharon Stone kundėr pavarėsisė sė Kosovės


Shtypi i Ditės0sHp3T|m|301Sun Jan 20, 2008 8:07 am
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Chavez-Naomi, nate seksi ne Paris


Shtypi i Ditės0sHp3T|m|408Sun Jan 20, 2008 8:05 am
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Tadiq flet nė seancė ta hapur nė KS, Ruecker e Thaēi me ..


Shtypi i Ditės0GenciBRe269Fri Jan 18, 2008 9:32 am
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Rusia vazhdon tė mbrojė qėndrimin e saj kundėr pavarėsisė


Shtypi i Ditės0GenciBRe267Fri Jan 18, 2008 9:29 am
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Bajram Rexhepi Mitrovica ka paguar ēmimin politik, tash duhe


Shtypi i Ditės0GenciBRe290Fri Jan 18, 2008 9:25 am
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Nikolas Bėrns dha dorėheqje


Shtypi i Ditės0GenciBRe298Fri Jan 18, 2008 9:23 am
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Pavarėsia do tė ndodhė shumė shpejt, thotė kryeministri Thaē


Shtypi i Ditės0GenciBRe295Fri Jan 18, 2008 9:21 am
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Poezi


Poezia1sHp3T|m|476Thu Jan 17, 2008 2:04 pm
LeleKaqurrele Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  MBAHET TURNEU I PARĖ NDĖRKOMBĖTAR I KARATESĖ "KOSOVA 20


Lajmet mė tė reja nga sporti0GenciBRe361Tue Oct 16, 2007 9:15 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Arrestohet Milazim Bytyqi, i dyshimtė pėr krime lufte nė Kos


Shtypi i Ditės0GenciBRe511Tue Oct 16, 2007 9:08 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Sejdiu nuk sheh arsye qė statusi tė shtyhet pėr 2008-n


Shtypi i Ditės0GenciBRe287Tue Oct 16, 2007 9:07 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Qeveria e Serbisė ka reaguar ashpėr ndaj deklaratave tė SHBA


Shtypi i Ditės0GenciBRe287Tue Oct 16, 2007 9:05 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Koshtunica: “Kosova, kurrė e pavarur” – Tadiq: “Po tė lufton


Shtypi i Ditės0GenciBRe241Tue Oct 16, 2007 9:03 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Garda e Car Llazarit” tėrhiqet nga hyrja nė Kosovė, “i shpal


Shtypi i Ditės0GenciBRe278Tue Oct 16, 2007 9:01 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Nano: Edi Rama me politiken e tij kerkon te shkaterroje part


Shtypi i Ditės0GenciBRe239Tue Oct 16, 2007 8:54 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  SHBA paralajmėrojnė Turqinė qė tė mos hyjė nė territorin sht


Shtypi i Ditės0GenciBRe246Tue Oct 16, 2007 8:52 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  SHBA-tė tė pėrkushtuara qė plani i Ahtisarit tė hyjė nė fuqi


Shtypi i Ditės0GenciBRe242Tue Oct 16, 2007 8:50 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Ber: Serbėve duhet e qartė qė afrimi me BE-nė ėshtė i mundsh


Shtypi i Ditės0GenciBRe288Tue Oct 16, 2007 8:49 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Sarkozi i ka thėnė Putinit, nėse procesi nuk ka zhvillim, pa


Shtypi i Ditės0GenciBRe250Tue Oct 16, 2007 8:47 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Atentat i planifikuar ndaj Vladimir Putinit nė Iran?


Shtypi i Ditės0GenciBRe284Tue Oct 16, 2007 8:39 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Moisiu: Tirana e Prishtina tė jenė mė agresivė ndaj beogra..


Shtypi i Ditės0GenciBRe248Tue Oct 16, 2007 8:37 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Prishtina hedh poshtė nė tėrėsi propozimet e Beogradit


Shtypi i Ditės0GenciBRe318Tue Oct 16, 2007 8:35 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Tubim nė Tetovė pėr Kosovėn


Shtypi i Ditės0GenciBRe289Tue Oct 16, 2007 8:33 pm
GenciBRe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Nora Istrefi Kopjon Juel Santana ?


Shtypi i Ditės0sHp3T|m|333Fri Sep 21, 2007 4:59 am
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Njeriu i famshėm i tatuazheve


Shtypi i Ditės0sHp3T|m|336Fri Sep 21, 2007 4:57 am
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Kinė - Njė 30-vjecar vdes nga interneti


Shtypi i Ditės0sHp3T|m|287Fri Sep 21, 2007 4:53 am
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  FJAL TĖ MIRA PĖR KACANIKUN


Tema tė ndryshme1KaCanikaS^BiBeR^i^TurshiV401Fri Sep 21, 2007 4:51 am
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Fillon lufta “familjare” pėr pasurinė e Pavarottit


Shtypi i Ditės0sHp3T|m|272Tue Sep 11, 2007 6:00 pm
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Kelly Rowland e shokuar nga tallja pėr vdekjen e saj


Shtypi i Ditės0sHp3T|m|276Tue Sep 11, 2007 5:59 pm
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Cili ėshtė ky qytet apo shtet....


Luani nė forum2sHp3T|m|671Tue Sep 11, 2007 5:57 pm
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Cilat ekipe nga gjith bota i pelqen mes shumti


Sporti dhe sportdashėsit2sHp3T|m|334Tue Sep 11, 2007 7:02 am
Trimor_Sh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Shqipėri-Holandė, barazim si nė moshė dhe nė gjatėsi


Lajmet mė tė reja nga sporti0sHp3T|m|371Tue Sep 11, 2007 4:12 am
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Hilton ka zbuluar sekretin e mbajtur nga Aguilera


Shtypi i Ditės0sHp3T|m|254Tue Sep 11, 2007 4:02 am
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Kanye West betohet, kurrė mė nė MTV


Shtypi i Ditės0sHp3T|m|273Tue Sep 11, 2007 3:58 am
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Gjashtė vjet pas sulmeve tė 11 shtatorit 2001


Shtypi i Ditės0sHp3T|m|362Tue Sep 11, 2007 3:54 am
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

  Qka mendoni per muuu!!!!!!!!


Thashetheme1sHp3T|m|414Mon Sep 10, 2007 6:36 pm
Trimor_Sh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

 [ Sondazh ] Cila stin ju pelqen ma se shumti


Sontazhe & Votime0sHp3T|m|371Mon Sep 10, 2007 6:29 pm
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Kacaniku-Team Empty

 Ngjitės[ Sondazh ] Zgjedhjet


Sontazhe & Votime1Trimor_Sh336Mon Sep 10, 2007 6:27 pm
sHp3T|m| Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kėrce tek: