Kacaniku-Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kacaniku-Team


 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 A Qajne Meshkujt Per Nje Dashuri!?

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
sHp3T|m|
WebMaster
WebMaster
sHp3T|m|


Numri i postimeve : 83
Location : c:/Kacanik/system32
Registration date : 29/08/2007

A Qajne Meshkujt Per Nje Dashuri!? Empty
MesazhTitulli: A Qajne Meshkujt Per Nje Dashuri!?   A Qajne Meshkujt Per Nje Dashuri!? Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 5:02 pm

A qan nje mashkull per humbjen e dashurise?

Shpeshhere e pyes veten dhe nuk di te pergjigjem, vall a qan edhe mashkulli per humbjen e Dashurise?!

Me kenaqesi do ti lexoja mendimet tuaja ......Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kacaniku.forumi.biz
LeleKaqurrele
Super Moderator
Super ModeratorNumri i postimeve : 6
Age : 31
Location : USA :(
Registration date : 16/01/2008

A Qajne Meshkujt Per Nje Dashuri!? Empty
MesazhTitulli: Re: A Qajne Meshkujt Per Nje Dashuri!?   A Qajne Meshkujt Per Nje Dashuri!? Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 3:02 pm

PO moreeeeeeeeeeeeee. qy edhe djemt kan zemra............po juv vjen marre me kallxu Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.kaqaniku.hi5.com
 
A Qajne Meshkujt Per Nje Dashuri!?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kacaniku-Team :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: