Kacaniku-Team -  
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Navigation
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko

Ndihme

 
Tema Fundit
» Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeSat Dec 26, 2009 3:06 pm nga lent_baci

» GV Hack ktu
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 9:20 am nga GV Hack

» English Only
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 9:26 am nga LeleKaqurrele

» Cili qytet i ka vajzat me te bukura ?
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 9:21 am nga LeleKaqurrele

» A Qajne Meshkujt Per Nje Dashuri!?
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 3:02 pm nga LeleKaqurrele

» [b]Urime Pavarsinė[/b]
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 5:35 pm nga LeleKaqurrele

» Asambleja Parlamentare e Kėshillit tė Evropės e pėrēarė ...
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 2:47 am nga GenciBRe

» Hagė: Avokati i Haradinajt kėrkon qė klienti i tij tė shpall
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 2:44 am nga GenciBRe

» Pavarėsia brenda disa ditėsh
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 2:43 am nga GenciBRe

» Thaēi takon sot Rupelin, nesėr Solanėn dhe Schefferin
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 2:38 am nga GenciBRe

Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Asambleja Parlamentare e Kėshillit tė Evropės e pėrēarė ...
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 2:47 am nga GenciBRe
Ndėrkohė qė ata qė mbėshtesin pavarėsinė e Kosovės u treguan tė rezervuar nė Strazburg, njė sėrė deputetėsh nga 47 vendet e BE-sė tėrhoqėn vėmendjen pėr njė "rast precdent" dhe "ballkanizimin" e rajoneve tė tjera.

Planifikimi i shpalljes sė pavarėsisė sė Kosovės e ka pėrēarė edhe Asamblenė Parlamentare tė Kėshillit tė Evropės. "Shumė rajone duan pavarėsinė", por …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Hagė: Avokati i Haradinajt kėrkon qė klienti i tij tė shpall
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 2:44 am nga GenciBRe
Avokati mbrojtės i ish kryeministrit tė Kosovės Ramush Haradinaj, i cili akuzohet nga Gjykata e Hagės pėr krime lufte kundėr civilėve serbė, kėrkoi qė klienti i tij tė shpallet i pafajshėm pėr tė gjitha akuzat.


Nė deklaratėn pėrmbyllėse qė bėri dje, avokati Ben Emmerson tha se prokurorėt dėshtuan nė pėrpjekjet pėr tė sjellė prova qė zoti Haradinaj ishte pėrgjegjės pėr vrasje dhe tortura nė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Pavarėsia brenda disa ditėsh
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 2:43 am nga GenciBRe
Presidenti i Kosovės Fatmir Sejdiu thotė pėr BBC-nė se shpallja e pavarėsisė ėshtė vetėm ēėshtje ditėsh.
Zoti Sejdiu tha se ėshtė pėrgatitur ēdo gjė pėr shpalljen e pavarėsisė nė koordinim me faktorin ndėrkombėtar.
[/b]

Komentet: 0
Thaēi takon sot Rupelin, nesėr Solanėn dhe Schefferin
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 2:38 am nga GenciBRe
Kryeministri i Kosovės, Hashim Thaēi, sot nė Bruksel takon udhėheqėsin e radhės tė Bashkimit Evropian, ministrin e Jashtėm tė Sllovenisė, Dimitrij Rupel. Ndėrsa nesėr kryeministri takon shefin e politikės sė jashtme tė Bashkimit Evropian, Havier Solana, sekretarin e pėrgjithshėm tė NATO-s, Jaap de Hoop Scheffer dhe diplomatin holandez, Piter Feit, i cili do ta drejtojė misionin e BE-sė nė Kosovė. …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Alban Skenderaj, se shpejti koncert ne Prishtine, dhe album
Mir se Vini - Portalli Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 8:10 am nga sHp3T|m|
Kantautori do tė prezantojė kėngėn e tij tė re e rrymės alternativė-rrok, qė do tė pasohet nga albumi dhe projekte tė tjera tė mėvonshme
Pas njė heshtjeje tė gjatė, rikthehet nė qendėr tė vėmendjes Alban Skėnderaj, por kėsaj here jo mė pėr t’u pėrfolur pėr shitje votės sė festivalit. Pėr gjithė gojėt e liga qė mendojnė se Albani ėshtė i padėshiruar nė Kosovė, tashmė duhet tė dorėzohen pėrpara …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Sondazh
Cili qytet i ka vajzat me te bukura ?
Kacaniku
Mir se Vini - Portalli Vote_lcap67%Mir se Vini - Portalli Vote_rcap
 67% [ 8 ]
Peja
Mir se Vini - Portalli Vote_lcap17%Mir se Vini - Portalli Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Gjakova
Mir se Vini - Portalli Vote_lcap0%Mir se Vini - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Prishtina
Mir se Vini - Portalli Vote_lcap8%Mir se Vini - Portalli Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Tirana
Mir se Vini - Portalli Vote_lcap8%Mir se Vini - Portalli Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Prizreni
Mir se Vini - Portalli Vote_lcap0%Mir se Vini - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Gjilani
Mir se Vini - Portalli Vote_lcap0%Mir se Vini - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mitrovica
Mir se Vini - Portalli Vote_lcap0%Mir se Vini - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Shkupi
Mir se Vini - Portalli Vote_lcap0%Mir se Vini - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ferizaji
Mir se Vini - Portalli Vote_lcap0%Mir se Vini - Portalli Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 12
Kush ėshtė nė linjė
14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 47 mė Sat Jan 15, 2011 1:36 pm
Statistikat
Forumi ka 38 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri lent_baci

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 131 artikuj v 115 temat