Kacaniku-Team 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Shoqėria

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni veten nė forum

Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diqka rreth vetes tuaj nė kėtė rubrik. Hapeni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

Moderator: LeleKaqurrele
22Thu Nov 13, 2008 9:20 am
GV Hack GV Hack ktu
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqėrore

Gjithēka dhe asgjė, gjdo problem e hall.......

Moderator: LeleKaqurrele
56Mon Sep 10, 2007 6:08 pm
Trimor_Sh Politika
Asnjė mesazh i ri

Dashuria!

Gjithqka pėr dashurinė dhe vetem dashurinė....

Moderator: LeleKaqurrele
46Fri Apr 11, 2008 3:02 pm
LeleKaqurrele A Qajne Meshkujt Per Nje Dashuri!?
Asnjė mesazh i ri

Poezia

Emocioni qė lind nga nje force magjike.

Moderator: LeleKaqurrele
12Thu Jan 17, 2008 2:04 pm
LeleKaqurrele Poezi

Arti dhe Kultura

 
Asnjė mesazh i ri

100% Video

Kėtu Shikoni Filma, Humor, VideoKlipe, Dokumentar, etj...

Moderator: LeleKaqurrele
1717Sun Sep 09, 2007 6:53 pm
sHp3T|m| "Who's Your Daddy Now?" (2007)-
Asnjė mesazh i ri

Muzika nėpėr Botė

Diskutime mbi muziken shqiptare dhe at tė huaj
Moderator: LeleKaqurrele
55Sun Sep 09, 2007 7:06 pm
sHp3T|m| The Beatles - Off White (1968) @320
Asnjė mesazh i ri

Historia shqipetare

Diskutoni mbi historinė tonė duke sjell fakte historike nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.

Moderator: LeleKaqurrele
33Sat Sep 08, 2007 6:17 pm
sHp3T|m| Pak histori Per Kacanikun
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina Shqiptare

Receta gatimi nga kuzhina shqiptare. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Keshtu mesoni edhe ju qe s'dini.

Moderator: LeleKaqurrele
11Sat Sep 08, 2007 5:16 pm
sHp3T|m| Kėshilla tė rėndėsishme pėr kuzhinėn tuaj
Asnjė mesazh i ri

Sporti dhe sportdashėsit

Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportin dhe sportistet nga vendi dhe bota.

Moderator: LeleKaqurrele
68Tue Oct 16, 2007 9:15 pm
GenciBRe MBAHET TURNEU I PARĖ NDĖRKOMBĖTAR I KARATESĖ "KOSOVA 20
.Asnjė mesazh i ri

Lajmet mė tė reja nga sporti

Moderator: LeleKaqurrele
44Tue Oct 16, 2007 9:15 pm
GenciBRe MBAHET TURNEU I PARĖ NDĖRKOMBĖTAR I KARATESĖ "KOSOVA 20
Asnjė mesazh i ri

Televizioni dhe Kinematografia

Kėtu mund tė postoni pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj.

Moderator: LeleKaqurrele
22Sat Sep 08, 2007 6:32 pm
sHp3T|m| Qka shiqoni me shum ne TV ?

Argėtim dhe Zbavitje

 
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe Urime

Uroni ditėlindjet, festat, fejesat... :)
Moderator: LeleKaqurrele
22Thu Feb 21, 2008 5:35 pm
LeleKaqurrele [b]Urime Pavarsinė[/b]
Asnjė mesazh i ri

Barcoleta

Tė qeshim sė bashku.. :)
Moderator: LeleKaqurrele
34Sun Jan 20, 2008 11:22 am
LeleKaqurrele Fjalori Tyrqe Shqip...!
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme

Kush foli ēka foli pėr kend ?
Moderator: LeleKaqurrele
12Mon Sep 10, 2007 6:36 pm
Trimor_Sh Qka mendoni per muuu!!!!!!!!
Asnjė mesazh i ri

Luani nė forum

Lojra argetuese, luani lojra nga ato elektronike e deri tek lojrat mendore... :-)
Moderator: LeleKaqurrele
37Sat Dec 26, 2009 3:06 pm
lent_baci Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik

Postoni dhe shikoni fotografi tė ndryshme nga trojet shqiptare dhe nga gjith bota
Moderator: LeleKaqurrele
33Sat Sep 08, 2007 6:22 pm
sHp3T|m| Foto Qesharake
Asnjė mesazh i ri

Tema tė ndryshme

Rubrikė pėr tema qė nuk gjejnė vend nė pjesėt tjera tė forumit.
Moderator: LeleKaqurrele
67Fri Sep 21, 2007 4:51 am
sHp3T|m| FJAL TĖ MIRA PĖR KACANIKUN
Asnjė mesazh i ri

Bisedoni nė gjuhėt e huaja

Bisedoni nė gjuhėn tuaj tė preferua. Pos gjuhės sllave mund tė bisedoni nė tė gjitha gjuhėt tjera.
Moderator: LeleKaqurrele
23Sat Apr 12, 2008 9:26 am
LeleKaqurrele English Only

Shtypi

 
Asnjė mesazh i ri

Sontazhe & Votime

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tjerė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi... ;)
Moderator: LeleKaqurrele
68Sat Apr 12, 2008 9:21 am
LeleKaqurrele Cili qytet i ka vajzat me te bukura ?
Asnjė mesazh i ri

Shtypi i Ditės

Komentet tuaja mbi qėshtjėn nė fjalė.
Moderator: LeleKaqurrele
4343Thu Jan 24, 2008 2:47 am
GenciBRe Asambleja Parlamentare e Kėshillit tė Evropės e pėrēarė ...
Mir se Vini Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 131 artikuj
Forumi ka 38 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri lent_baci
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 47 mė Sat Jan 15, 2011 1:36 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur