Kacaniku-Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kacaniku-Team


 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 [b]Urime Pavarsinė[/b]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LeleKaqurrele
Super Moderator
Super ModeratorNumri i postimeve : 6
Age : 31
Location : USA :(
Registration date : 16/01/2008

[b]Urime Pavarsinė[/b] Empty
MesazhTitulli: [b]Urime Pavarsinė[/b]   [b]Urime Pavarsinė[/b] Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 5:35 pm

Urime Pavarsinė e Kosovė gjith Kosovarve ku do qė jeni. Dėshiroj qė Kosova tė ket shum suksese dhe do ta heshoje botėn. <3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.kaqaniku.hi5.com
 
[b]Urime Pavarsinė[/b]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kacaniku-Team :: Argėtim dhe Zbavitje :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: